Maxim’de Tan rüzgarı esecek

Merit Royal Hotel bünyesinde hizmet veren Maxim Royal, İstanbul’un en aranılan dansçıları Angel’s grubunun özel danslarını, komedinin üstatlarını ve her hafta birbirinden ünlü isimleri eğlence severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Berkay’ı ağırlayan Maxim Royal, 2 Nisan Cumartesi akşamı bu kez bir başka pop müzik sanatçısı Tan’ı misafir edecek.

En sevilen şarkılarını seslendirecek

Tan, 2005 yılında “Rica Ederim” isimli albümünün duygusal şarkılarıyla çok konuşulurken, 2015 yılında da Yasin Keleş ile yapmış olduğu “Paşa Paşa” isimli şarkısı ile çıkmıştı.

Maxim Royal ’in eski Maxim gazino gecelerini yaşatmayı amaçladığı özel konseptinde hayranlarıyla bir araya gelecek olan Tan, gecede eski albümlerinden sevilen şarkılarının yanı sıra, dillerden düşmeyen yeni şarkılarıyla da geceye renk katacak.

Özellikle İstanbul bar gecelerinin en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Tan, Kıbrıs’taki hayranlarına da muhteşem performansı ile eğlenceli bir gece yaşatacak.

Hafta sonu programı ertelendi
Ankara’da yaşanan terör olaylarına karşı duyarlı bir davranış sergileyen Maxim Royal işletmesi, 19 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceği Özhan Jan programını ertelediğini açıkladı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir