Pamuk Prenses Ajda

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’in Ramazan Bayramı kapsamında misafirleri için düzenlediği konserde sahne alan Süper Star Ajda Pekkan, enerjisi ve sevilen şarkılarıyla hayranlarını eğlendirdi.

İki gün art arda vereceği konser serisinin ilkinde Merit Crystal Cove Hotel misafirleri için sahne alan Ajda Pekkan, yüzlerce hayranının bayramını kutladı. “Bayramınızı kutlar hepinize esenlikler dilerim” diyerek konserine başlayan Ajda Pekkan’ın gelinliği andıran şeker pembe tüllü kıyafeti çok beğenildi. Vücudundaki dövme efekti verilen desenlerle dikkat çeken Ajda Pekkan, sahnesi, enerjisi ve dans şovlarıyla konuklarına müzik ziyafetinin yanında görsel bir şölen de sundu. Kendisini izlemeye gelenler arasında bulunan modacı Nur Yerlitaş’ı selamlayan Ajda Pekkan, mikrofonunu kendisine verdi. Nur Yerlitaş, “Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Her zamanki gibi muhteşemsin” dedi. Ajda Pekkan da, ‘’Biz ikimiz çok güzel bir bütün oluyoruz’’ diyerek karşılık verdi. Sevilen eski ve yeni şarkılarını seslendiren Süper Star, Türk sanat müziği parçalarında ise büyük alkış aldı.

Gelinlik giyebilirim
Konser sonrasında gazetecilerle bir araya gelen ve sorularını yanıtlayan Ajda Pekkan, kıyafetiyle ilgili olarak gelen “gelinlik” benzetmesine, “Nur Yerlitaş ile pamuk şeker yaptık, ama olurda gelinlik giyebilirim” dedi. Vücudundaki dövme desenleri için gelen bir soruyu da yanıtlayan Süper Star, dövme merakının olmadığını, kıyafeti tamamlaması için bu desenleri seçtiklerini söyledi.

Röportaj sırasında Nur Yerlitaş’ı da yanına alan Ajda Pekkan, “Nur’um, bakın nasıl güzel bir kıyafet dikti. Her zaman, her zaman, her zaman… Kıyafeti biz bize yaratıyoruz. Önce kumaşı koyuyoruz. Sonra renkleri kombin ediyoruz. Ben de sabırlıyım. Saatlerce duruyorum provada’’ dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir