Petek Dinçöz büyüledi

Güzelliği ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Petek Dinçöz, tam 3 saat süren performansı ile Port Cratos’ta eğlenceyi doruğa çıkardı.

Güzel sanatçı 2 bölümden oluşan konserinde eski ve yeni popüler şarkıları seslendirdi. Geniş repertuarı ile poptan fantezi müziğe her çeşit müzikten örnekler seslendiren sanatçı, kendisini izlemeye gelenleri bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Yaklaşık bir aydır İstanbul’da Port Cratos konseri için dans dersleri alan güzel sanatçı, çok özel koreografilerle ve dansçılarıyla izleyenlerine muhteşem bir dans şov da sundu. Dinçöz, geceye özel hazırlattığı Cengiz Abazoğlu imzasını taşıyan, yavruağzı ve yeşil renkteki iddialı kostümleri ve düzgün fiziği ile hayranlarını büyüledi.

Düetler Geceye Damgasını Vurdu
Petek Dinçöz’ün Port Cratos’taki konserini izleyenler arasında, sanatçının ayrıldığı ancak birlikte yaşamaya devam ettiği Can Tanrıyar, Kenan Erçetingöz ve teknik direktör Yılmaz Vural da vardı. Yılmaz Vural’ın çok güzel sanat müziği parçaları söylediğini ileten Dinçöz, Vural’ı sahneye davet etti, ünlü teknik direktör Dinçöz’ün ısrarını kırmayarak sahnede kendisine eşlik etti. “Samanyolu” şarkısını birlikte seslendiren ikili, izleyenlerden büyük alkış aldı. Programının sonlarına doğru Cratos Premium Hotel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu, sanatçı Birol Tokat, Can Tanrıyar, Kenan Erçetingöz’ü de sahneye davet eden Petek Dinçöz, beraber Karadeniz türküleri seslendirerek sahnede halay çekti.Petek Dinçöz, yaklaşık 3 saat süren sahne performansı ve düetleri ile Cuma gecesi eğlenceye damgasını vurdu.

Yıldızlarla birlikte eğlenme şansını sunan ve her konser sonrası sanatçıların eğlenmek için tercih ettiği Port Cratos’un yeni açık hava diskosu Cage Club, Petek Dinçöz’ün de tercihi oldu. Güzel sanatçı Cage’in yeni eğlenceli dans gösterileri ve müzikleri eşliğinde sahne yorgunluğunu attı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir