Sahte güzellik yarışmasına katıldık

Samsunda düzenlenen Dünya Medeniyetler Kraliçesi yarışmasına katılan Hatice Hüregül, ülkemizi sahte güzellik yarışmasında temsil etti. Miss Civilization Of The World (Dünya Medeniyetler Kraliçesi) 2010 Güzellik Yarışması’nda 20 ülkeden gelen güzeller mücadele ettiği ve uluslararası olduğu belirtilen yarışmaya kendi ülkelerinde hiçbir derece elde edemeyen mankenler katıldı.

Uyduruktan Güzellik Yarışması
Haber55.com  kaynaklı habere göre , Bu nasıl bir güzellik yarışması anlayamadık .Adeta kendin çal kendin oyna cinsinden bir yarışma yapıldı. Samsun’da yapılan sözde güzellik yarışmasından söz ediyoruz, sözde çünkü böyle bir yarışma tüm herkesi kandırmaktan öteye gitmedi. Yarışmaya katılan sözde 20 güzel Ülkelerinde secilmiş güzeller degildi yani ajanslardan toplama güzellerle yapılan bir güzellik yarışması sözde dünya medeniyetler kraliçesi güzellik yarışması.

Türkiyenin meşhur çapkını Süha Özgermi’nin para kazanmasından öte degildi bu yapılan yarışma konsoloslukların bilgisinden uzak adeta kendin çal kendin oyna tarzı yapılan yarışma tamamen kızların boş vaatlerle kandırılmasından öteye gitmemiştir. Oysa bu tür yarışmalar ülkelerin bilgisi dahilinde olur ve ulusal kanaldan canlı yayınlanır, her ülke kendi ülkesinde yarışmayı canlı izler.

Yarışma yapıldı ve hiçbir televizyondan yayınlanmadı. Kandırmaca bir yarışmadan ibaret bir yarışma yapıldı birkaç ay sonra aynı yarışma başka şehirde olursa şaşırmamak gerekir. Amaç yarışma yapmak degil para kazanma yolu. Çünkü bu gibi yarışmalar her sene başka şehirlerde bir kaç sefer yapılmakta bu gibi sahtekarlıların sonu gelmeyecegi kesin.

Hatice Hüregül  “Kandırıldım”
Yarışmaya katıldığı için pişman olduğunu açıklayan Hatice Hüregül, “ Yarışma başlı başına bir rezaletti. Böyle bir hata yaptığıma hala inanamıyorum. Resmen kandırıldım. Kendimi çok kötü hissediyorum ” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.