Sezen “kısa kesti”

Türkiye’nin duayen seslerinden olan ve ‘Minik Serçe’ diye adlandırılan Sezen Aksu, bir an önce kumar oynamak isteyen müşterilere tepki gösterdi.

Daha önceki Kıbrıs konserlerinde sahneden seyircilerin arasına da inerek sevenlerine fotoğraf çekme fırsatı veren Minik Serçe bu kez sahneden inmedi. Programına gayet keyifli başlayan ve herkesin bayramını kutlayan Sezen Aksu, dakikalar ilerledikçe özellikle otel müşterisi konukların biran önce casino salonuna inme konusundaki niyetleri üzerine sinirlenerek seyircilere yönelik tepkisini ortaya koydu ve hazırladığı repertuarı tamamlamadan programını bitirdi.

Bir ara bazı masalarda homurdanmaların artması üzerine tecrübeli sanatçı konserden keyif alınmıyorsa kendisinin de çok fazla sahnede kalma taraftarı olmadığını belirterek tepkisini ortaya koydu. Sezen Aksu yine tecrübeli müzisyenlerden Fahir Atakoğlu yönetimindeki özel orkestrası eşliğinde sahneye çıkarak “Firuze”, “Belalım”, “Hadi Bakalım”, “Şarkı Söylemek Lazım” gibi sevilen parçaları yanında “Hakim Bey” ve “İstanbul İstanbul Olalı” gibi günümüzün popüler parçalarını da seslendirdi.

Aksu konuklar arasında bulunan eski öğrencisi Emel Müftüoğlu’nu da sahneye çağırarak düet yaptı.
Kıbrıs Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir