Yeni kraliçe Merve Özkurt

Kanser Hastalarına Yardım Derneği himayelerinde 2013 finali gerçekleşen , Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu ‘Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 2013’ dün akşam Golden Tulip Hotel’de düzenlenen Taç Giyme Töreni ile BRT2 den canlı yayınla gerçekleşti.

Bülent Günkut’un koreografi ve sunumunda gerçekleşen finalde yarışan 10 bayan finalist ,seçkin seçici kurulun oyları ile dereceleri paylaştı..

Dj.Bora’nın müzikleri ile muhteşem bir şekilde yaşanan 2013 finalindeki seçkin seçici kurulun başkanlığını YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.İrfan Günsel yaptı. Mehmet Günkut, Hasan Hüseyin, Fatoş Anıl Öder, Prof.Dr.Nerin Bahçeciler, Dr.Hasan Oktay Önen, Zerrin Akıncı, Halet Aygın, Naciye Çelebi, Dilek Sümer 27. Miss Kuzey Kıbrıs 2013 Seçici Kurul Üyeleri oldular.

21.30 da başlıyan canlı yayınla dünyaya ilan edilen neticelerde ise Sunucu -Koreograf Bülent Günkut, geleneksel olarak 1984 yılından beridir düzenlenen otuz yıllık yarışmanın 27. Güzellik Kraliçeleri yapılan değerlendirme sonunda sonuçları açıkladı. Yeni Miss Kuzey Kıbrıs Merve Özkurt olurken, 2’nci güzel Tomris Dinççol, 3’ncü güzel ise Emine Çelik olarak belirlendi. Gecede 4’ncü güzel Fatoş Kavani, 5’nci ve dostluk güzeli olarak ise Melis Girgin taçlarını, plaketlerini aldılar..

Yeni Bay Kuzey Kıbrıs : Erdal Özirfanoğlu
Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin 20. yıl etkinlikleri içerisinde bu yıl onaltıncı kez düzenlenen ve Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak amaçlı ve anlamlı olması açısından FARKINDALIK adına aynı gecede,aynı ortamda,iki farklı seçkin seçici kurulun oyları ile yaşanan konsept gecede sadece bayan seçici kurul üyelerden oluşan seçici kurulun başkanlığını Şerif Özhür Kırcalı yaptı. Zehra Günkut, Şükran Paralik Sermaye, Kader Özdamar, İnci Pars, Gülçin İncirli, Şaziye Akbil, Eda Akdeniz ve Ceyda Tatlı’ nın oyları ile 2013 Bay Kuzey Kıbrıs ve dereceleri belirlendi.

Bayan Seçici Kurul Üyelerinin ortak kararı ile açıklanan 16. Gelenceksel Bak Kuzey Kıbrıs sonuçlarını Bülent Günkut açıkladı. Gecede 1’inciliği Erdal Özirfanoğlu alırken, 2’nci ve 3’üncü sırayı Mehmet Yıldız ile Ali Güneyli paylaştı.

Baylar’dan muhteşem performans
Bülent Günkut’un deneyimli sunumu ve koreografisi ile Bir Ramazan Eğlencesi tadında masal gibi yaşanan gecede Terranova Spor giyimle sahneye çıkan Bay Kuzey Kıbrıs Adayları, sırası ile gerçekleşen herbiri ayrı bir güzellikteki sahnelerde Russo / Reflections mayoları ve Akbil Center Takımları ile sahnede karizmaları ile apayrı bir kalite ve duruş sergilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir