Zuhal Olcay bugün Girne’de

Girne Belediyesi 5. Kültür Sanat Günleri kapsamında Zuhal Olcay ve Dünyanın Yerel Müziği grubu bugün Girne Amfi tiyatro’da konser veriyor.

Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, Zuhal Olcay’ın, Klasik Türk Müziği’nin baş enstrümanları olan kanun, keman, ud başta olmak üzere diğer müzik aletlerini de kullanarak kendine özgü ve dünya müziklerinden motifleme yapan Dünyanın Yerel Müziği grubu ile vereceği konserde “Başucu Şarkılarım” isimli albümünden de şarkılar seslendireceği belirtildi.

20 TL’den satışa çıkan konser biletlerinin tüm Deniz Plazalar’dan, Girne Beer Point’ten Girne Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden ve konser akşamı girişten temin edilebileceği kaydedildi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, 5 Haziran’da dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve Serenad Bağcan’ın verdiği unutulmaz konserle başlayan Girne Kültür Sanat Günleri’nin iki ay boyunca çeşitli konserler ve tiyatro gösterimiyle devam ettiğini, Ağustos ayı içerisinde de sanatseverleri yoğun bir program beklediğini söyledi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir