Dereboyu’na Yıldız Yağacak

Golden Tulip Hotel’deki bayram organizasyonları Türkiye’nin sahne ve ses yıldızlarını Lefkoşa Dereboyu’na taşıyacak.

Uzun bayram tatilini dikkate alan Pasha Grubu, düzenlediği organizasyonlarla Lefkoşa’lılara Türkiye sahne ve müzik dünyasının starlarını izleme olanağı yaratacak.

Buğulu sesi ve kendine has yorumuyla Kıbrıs’ta da büyük bir hayran kitlesi edinen Hakan Altun, 2 Eylül Cuma akşamı özel tasarımlarla yenilenen Golden Tulip Lefkoşa Hotel Havuzbaşında sahne alırken, 3 Eylül Cumartesi akşamı havuzbaşı bu kez ülkenin tanıtımına da özel katkıları olacak anlamlı bir organizasyon olan “ 6. Uluslararası Barış Güzeli” yarışmasına tanıklık edecek.

Dünyanın farklı 20 ülkesindeki resmi yarışmalarda dereceye giren güzellerin yer alacağı, Günkut Ajans prodüksiyonu Uluslararası Barış Güzeli yarışmasında sunuculuğu Zühal Topal ve Ufuk Özkan yapacaklar.

Uluslararası Barış Güzelinin taç giyeceği gecede juri locasında yer alacak isimler arasında; sahnelerin duayenleri Haldun Dormen ve Nilgün Belgün, ünlü manken Best Model of the World birincilerinden Şenay Akay, seyirci rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinden Memati (Gürkan Uygun) ve Muro (Mustafa Üstündağ) usta tv yorumcusu gazeteci Mesut Yar, Geniş Aile’nin Ulvisi olarak ünlenen Bülent Çolak da yer alacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.