Dj Karadayı Mağusa’yı salladı

Gazimağusa’nın yeni eğlence mekânı Club Iceberg’te de, Türkiye’nin ünlü Dj’yi Hüseyin Karadayı sahne aldı. 1000’e yakın konuğu keyiflendiren Dj, gecenin geç saatlerine dek sahne kaldı.

Hüseyin Karadayı’yı dinlemeye gidenler arasında Günkut Ajans yetkilileri Bülent Günkut ve Mehmet Günkut ile Marka Modelleri Cennet Erol, Ceyda Tatlı, Bahar Dürüst, Ülkü Curcioğlu, Hatice Ergen, Şayan Saygın, Nur Yıldırım, Dami Lola, Burcu Kahraman ve Cansu Tansel’de vardı.

30 yılın deneyimi ile Kıbrıs adasının ilk manken ajansı sahibi olan, Koreograf – Sunucu Bülent Günkut, Iceberg Club gecesinde Gazimağusa’da magazin dünyasına şu açıklamalarda bulundu;
“Bunca yıldır Best Model ünvanı ile modellerimi podyuma hazırladım. KKTC’deki faaliyet gösteren, göstermeyen  tüm ajanslar, üzülerek izlemekteyim ki magazin dünyasına mankenlerini  aynı ünvan ile tanıtmakta. Bu haklı gerekçeden dolayı ajansımın modellerinin ünvanlarını otuz yılın deneyim ve asaleti içinde değişim kararı aldık. Ülkemizdeki  tüm ajanslara ve modellerine Top Model, Süper Model veya Best Model denilmekte. Bu aynı bakış da farkındalık adına Günkut Ajans ekolüne yakışmıyor. 1980 yılından beridir yaşattığım ekolüm adına beni üzmekte, bu nedenle bundan böyle, 2010 yılı ile birlikte Günkut Ajans Modelleri ‘’Marka Models’’ olarak anılacaktır.”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir