Hadise Merit’te nefes kesti

Türk Pop Müziğinin önemli yıldızlarından Hadise, Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı.

Rahatsızlığına rağmen oldukça tempolu bir performans gösteren Hadise, gece boyunca hit parçaları sevenleri için seslendirdi.

3 Gecedir rahatsızım
“Üç gecedir rahatsız olarak sahneye çıkıyorum. Ancak, bu gece sadece bir slow parça söyleyeceğim. Sonrasında coşacağız. Çünkü, eğlendirmeyi daha çok seviyoruz” diyerek konuklarını selamlayan Hadise, “Biz Burdayız” adlı şarkı ile performansına başlangıç yaptı. Sonrasında “İçimde hüzünlü bir kadın olduğu için Şebnem Ferah’tan ‘Sil Baştan’ı seslendireceğim “ diyen Hadise bu şarkıyı söyledikten sonra kendisini dinlemeye gelen yaklaşık bin konuğunu coşturmaya başladı.

Sahneden inerek şarkılarının pek çoğunu konukları arasında seslendiren Hadise’yi dinlemeye gelenler arasında sanatçı arkadaşı Alişan da vardı. Hadise’yi ön sıradan izleyen Alişan, zaman zaman şarkılara eşlik etti.

Konuklarıyla bol bol hatıra fotoğrafı da çektiren sempatik isim, “Ayağa kaldıracağım dedim mi demedim mi? Bu şarkı bence Türkiye’de yapılan en güzel şarkı” diyerek Sezen Aksu’dan “Rakkas” isimli parça ile konserini sonlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir