“Kıbrıs, benim her şeyim”

Rock müzik sanatçısı Haluk Levent, uzun bir aradan sonra Lefkoşa’daki Hayal Bar’da hayranlarıyla buluştu.

Haluk Levent, yıllardır Kıbrıs’ta konser verdiğini, adayı vatanı gibi gördüğünü söyleyerek Kıbrıslı sanatçılardan da çok beste aldığını ifade etti.
“Kıbrıs konserlerini çok seviyorum, Kıbrıs benim her şeyim” diyen Levent, “Dilirga” parçasını hem seslendirdi, hem de oynadı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Levent, gece boyunca hayranlarıyla anı fotoğrafı da çektirdi.

Gecede özel orkestrasıyla şarkılarını söyleyen Levent’e elektrogitarda Göktuğ Şenkal, bateride Arbak Dal, basgitarda Burak Kulaksızoğlu ve üflemeli çalgılarda Okan Kovancı eşlik etti.

Çok sayıda üniversite öğrencisinin yanı sıra yerli halkın da yoğun ilgi gösterdiği konserde Haluk Levent, “Kaçış” adlı parçasını da okudu.
Yeni ve eski albümlerinde yer alan eserlerine yer veren sanatçı, konser sonlarına doğru hayranlarının yanına gidip onlarla birlikte şarkılar söyleyip, oynadı.

“Öyle bir şarkı yazdı ki hâlâ dillerde “
Ünlü sanatçı Haluk Levent, konserinde Cem Karaca’yı anarak “Islak Islak” şarkısını seslendirdi. Levent, “Cem abi öyle bir şarkı yazdı ki yıllardır zirvede ve hâlâ birçok sanatçı tarafından seslendiriliyor” dedi.

“Konserlerim devam ediyor”
Haluk Levent, konserlerinin yoğun şekilde devam ettiğini belirterek Avustralya’da altı konseri olduğunu söyledi.
Levent, albüm çalışmasına hız verdiğini ifade ederek “Dosthane” albümünde yer alan şarkıya klip çekebileceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir