Yara sesi ile büyüledi

Lübnan’lı ünlü Sanatçı Yara, Merit Crystal Cove Hotel & Casino Kongre Merkezinde düzenlenen konserde, büyülü sesi ile tüm müzik severleri mest etti.

Türkiye , Beyrut, Suriye, İtalya , İran ve KKTC’den davetlilerin katılımı ile gerçekleşen gece Samba dansçılarının gösterisi ile başladı. Söylediği hareketli şarkılar ile misafirleri coşturan sanatçı aynı zamanda güzelliği ilede misafirlerin beğenisini kazandı.

Özellikle Merit Grubunun açmış olduğu Lübnan ofisinin çalışmaları sonucunda, Merit Crystal Cove Hotel&Casıno Lübnanlı ve Suriyeli misafirlerin akınına uğradı. Konseri özellikle otele gelen misafir grubunun talep etmesi üzerine otel yönetimi güzel sanatçı ile böyle bir programı organize ettiklerini belirttiler.

Zaman zaman sahneden inip, şarkılarını seyirciler ile birlikte dans ederek seslendiren Yara,Kongre Merkezini tıklım tıklım dolduran misafirlerle bol bol resim çektirmeyi ihmal etmedi. Sıcak tavırları ile misafirlerden tam puan alan sanatçı,en kısa sürede yeniden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gelmek istediğini ve ilgiden sonsuz mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir