Yıldız yağmuru devam ediyor

Her hafta Türkiye’nin sevilen yıldızlarını hayranlarıyla buluşturan Port Cratos, bu hafta bir ilke imza atarak 4 starı ağırlayacak. Yavuz Bingöl, Deniz Seki, Kenan Doğulu ve Sahara bu haftaya damgasını vuracak.

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl 13 Temmuz Çarşamba günü en sevilen parçalarını Port Cratos’ta seslendirecek. Mayıs ayında yapılan Port Cratos açılış gecesinde sunuculuk yapan ve rahat tavırları ile şarkıcılığı kadar sunuculukta da başarısını kanıtlayan Deniz Seki, 15 Temmuz Cuma günü Port Cratos’un sahnesinde olacak. Türk popunun güçlü yorumcu ve bestecisine sahnesinde Yavuz Bingöl de birkaç parça ile eşlik edecek. 16 Temmuz Cumartesi günü ise, geçtiğimiz ay Port Cratos’ta muhteşem bir konsere imza atan Kenan Doğulu bitmek bilmeyen enerjisiyle geçmişten günümüze herkesin ezbere bildiği en yeni şarkılarını Port Cratos’ta seslendirecek.

Port Cratos sadece Türkiye değil, dünya yıldızlarını da bu hafta ağırlayacak. 2009 yılında kurulan ve bugüne kadar birçok uluslararası hit parça yapmış bir grup olan SAHARA, 15 Temmuz Cuma gecesi Cage Club’ta sahne alacak. Albümleri 20 milyondan fazla satış rakamını yakalayan Costi Ionita ve Bulgaristan Güzellik kraliçesi olan, sayısız kere en iyi balkan kadın sanatçı ödülünü almış güzeller güzeli Andrea Teodorova’dan oluşan grup Deniz Seki konseri sonrası Cuma gecesi eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir